مجموعه  بازرگانی صابری شما را به خرید بهترین محصولات  گیاهان دارویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش گیاهان دارویی عطاری

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت خوب گیاهان دارویی عطاریشرکت تولیدی گیاهان دارویی عطاری

از قدیم به خصوص در ایران استفاده از گیاهان دارویی برای درمان بسیاری از بیماری ها رواج داشته است، گیاهان دارویی عطاری ها برخلاف داروهای شیمیایی از عوارض جانبی کمی برخوردار می باشند، به علاوه درمان با این گیاهان اگرچه زمان بر می باشد ولی تاثیر به سزایی در درمان انواع بیماری ها دارد و در حین درمان مانند داروهای شیمیایی به سایر اندام های بدن آسیب نمی رساند. عطاری ها از مراکز پخش انواع گیاهان دارویی می باشند.

مرکز پخش گیاهان دارویی عطاری

کیفیت خوب گیاهان دارویی عطاری

کیفیت خوب گیاهان دارویی عطاری

ایران دارای مناطقی با اقلیم آب و هوایی متفاوت و البته با ویژگی های خاک شناسی منحصر به فردی است. در هرجای ایران متناسب با ویژگی های ذکر شده گیاهان دارویی متفاوتی رشد می کند و مردم بومی آن مناطق به دلیل آشنایی به منطقه و محل رویش این گیاهان به آنجا رفته و پس از جمع آوری این گیاهان که به صورت خود رو هستند اقدام به استفاده و حتی عرضه آن به بازار مصرف می کنند.

به طبع گیاهانی که در مرتع و زیر نور مستقیم خورشید رشد می کنند، علاوه بر کیفیت عالی از خواص دارویی فراوانی نیز برخوردار هستند، عمده گیاهان دارویی ارائه شده در عطاری ها وحشی و خود رو هستند و همچنین گیاهان بومی آن منطقه نیز به فراوانی در عطاری ها یافت می شود.

همچنین تولید گیاهان دارویی توسط کسانی که در مورد گیاهان دارویی تخصص دارند و تحصیلات دانشگاهی مرتبط را نیز دارا می باشند انجام می شود. گیاهان دارویی تولید شده توسط این اشخاص از جمع آوری بذر وحشی این گیاهان در مرتع حاصل می شود و محل کشت این محصول در مرتع و دشت ها با شرایط طبیعی البته نظم داده شده است.

شرکت گیاهان دارویی زیادی در ایران فعالیت می کنند که اقدام به کشت و جمع آوری این محصول با ارزش کرده و آن را فرآوری کرده و یا بعد از بسته بندی در بازار مصرف توزیع می کنند.

شرکت تولیدی گیاهان دارویی عطاری

شرکت تولیدی گیاهان دارویی عطاری

شرکت های دانش بنیان و نهادهای دانشگاهی، از محل های تولید گیاهان دارویی برای مصرف در عطاری ها هستند. این شرکت ها اقدام به کشت این گیاهان در شرایطی کاملا طبیعی نموده و با توجه به دانش و تخصص کافی که دارند موجب بهره وری بالا در تولید این محصول می شوند، این شرکت ها بیشتر به تولید گیاهان کمیاب و یا با ارزش دارویی بالا می پردازند، عطاری ها یا از مردم محلی این گیاهان را تهیه می کنند و یا از طریق این شرکت ها نیاز خود را تامین می کنند. بسیاری از این شرکت ها دارای وب سایت فروش محصول هستند و سفارش مشتری را در هر اندازه که باشد به سراسر ایران ارسال می کنند.

امیر صابری نسب

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  بازرگانی صابری شما را به خرید بهترین محصولات  گیاهان دارویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید