مجموعه  بازرگانی صابری شما را به خرید بهترین محصولات  گیاهان دارویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید گیاهان دارویی خراسان جنوبی

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای انتخاب گیاهان دارویی خراسان جنوبیتولید انواع گیاهان دارویی خراسان جنوبی

گیاهان دارویی خراسان جنوبی یا به صورت خودرو در مراتع رشد می کنند یا کاشته می شوند. خراسان جنوبی از حیث این گیاهان بسیار غنی است و تقریبا گیاهان دارویی بسیار مهمی در این مناطق تولید می شوند. بازارهای این استان مملو از این مواد است و هر فردی به عنوان سوغات می تواند انواع ادویه جات و گیاهان دارویی را از این قسمت ایران خریداری نماید و این خود از عوامل جذب توریست نیز می باشد.

مرکز خرید گیاهان دارویی خراسان جنوبی

راهنمای انتخاب گیاهان دارویی خراسان جنوبی

راهنمای انتخاب گیاهان دارویی خراسان جنوبی برای انتخاب گیاهان دارویی لازم است خریدار از علایم بیماری و تشخیص نوع بیماری شناخت نسبی داشته باشد سپس اقدام به انتخاب گیاه دارویی مناسب کند. در اینجا لزوم شناخت گیاهان دارویی متناسب با بیماری ایجاد می شود. برای انتخاب یک گیاه دارویی درست به روش زیر عمل کنید.

اول باید بدانید ماده موثر گیاهان دارویی در کدام بخش گیاه است. هر گیاهی از بخش های مختلف ریشه، ساقه، گلبرگ و غیره تشکیل می شود و نام ماده موثر هر گیاه را بشناسید و به خواص دارویی آن ماده آشنا شوید. دوم گیاهان دارویی را بر اساس خواص و درمان یک بیماری خاص به عنوان مثال فشار خون بالا طبقه بندی کنید یعنی یک بیماری خاص را مد نظر قرار داده و آن سپس تمام گیاهان دارویی که بر آن بیماری موثر هستند را بنویسید.

بدین ترتیب گیاهان برای هر بیماری طبقه بندی می شوند. طبقه بندی داروهای گیاهی در سطح بالاتر می تواند به عنوان ملین، مسهل، مسکن و غیره باشد. سوم تیره های مهم گیاهان دارویی را بشناسید یعنی گیاهان را بر اساس شباهت خواص درمانی در یک خانواده قرار دهید.

تولید انواع گیاهان دارویی خراسان جنوبی

تولید انواع گیاهان دارویی خراسان جنوبی تولید گیاهان دارویی در خراسان جنوبی یکی از شاخه های باغبانی و کشاورزی محسوب می شود. یکی از ویژگی های این استان آنست که با سازگاری با کم آبی اقدام به تولید گیاهان دارویی می کنند. همین اقلیم خشک و نیمه خشک است که گیاهان دارویی بسیاری در این خطه از ایران توانسته اند رشد کنند و همواره با این اقلیم سازگار بوده اند.

نوع کشت این گیاهان نیز باید به لحاظ فنی مورد ارزیابی بیشتر قرار بگیرد تا در شرایط کم آبی کشت این گیاهان نیز مقرون به صرفه باشد. این استان مرکز گیاهان دارویی بیشماری است در اینجا به انواع گیاهان دارویی این استان اشاره می کنیم. زرشک، عناب، زعفران، خاکشیر، نعنا، زیره سیاه، انغوزه، رازیانه، خارشتر، آلوئورا نمونه های این گیاهان است.

در بیشتر دشت های این استان زنبق و زول به صورت خودرو رشد می کند. بازرگانی صابری در زمینه پخش و فروش عمده انواع ادویه جات مثل زردچوبه، دارچین، فلفل سیاه، گیاهان دارویی، روغنهای گیاهی و اجناس عطاری فعالیت می کند.

امیر صابری نسب

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  بازرگانی صابری شما را به خرید بهترین محصولات  گیاهان دارویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید