مجموعه  بازرگانی صابری شما را به خرید بهترین محصولات  گیاهان دارویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده گیاهان دارویی خراسان شمالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی بهترین گیاهان دارویی خراسان شمالیفروشگاه معتبر گیاهان دارویی خراسان شمالی

گیاهان دارویی خراسان شمالی نوعی ذخیره ارزشمند داروئی و تغذیه ای هستند که طیفی از گیاهان مختلف مورد استفاده در طب سنتی از این ناحیه از ایران برداشت می شود. آب و هوای مناسب و مجاورت این ناحیه از کشور با استان گلستان موجب ایجاد پوشش غنی از گیاهان داروئی شده است که بخش قابل توجهی از نیاز کشور را به این گیاهان تامین نموده است. به این ترتیب این محصولات پس از جمع آوری به صورت عمده و با قیمت کلی به فروش می رسد.

قیمت عمده گیاهان دارویی خراسان شمالی

معرفی بهترین گیاهان دارویی خراسان شمالی

معرفی بهترین گیاهان دارویی خراسان شمالی طبق تحقیقات انجام شده خراسان شمالی از یک میلیون و پانصد و چهل و نه هزار هکتار مرتع و همچنین جنگل و بیشه زار برخوردار است که دارای منابع غنی پوشش گیاهان داروئی و معطر می باشد.

این گیاهان به گونه ای هستند که بخش قابل توجهی از آنها قابلیت صنعتی شدن داشته و لازم است که در این زمینه اصول علمی مربوطه صورت گرفته و از برداشت های غیر علمی ممانعت به عمل آید.

این منطقه از کشور دارای پتانسیل های قوی در زمینه توسعه و کشت گیاهان با خواص داروئی دارد که لازم است مورد توجه مسئولان امر قرار گیرد.

این امر زمینه و فرصتی اقتصادی قابل توجهی به وجود می آورد که مربوط به ویژگی های اقلیمی و همچنین آّ و هوای منحصر به فرد گیاهان این منطقه می باشد.

یکی از گیاهانی که در خراسان شمالی و به صورت خودرو می روید، کنگر است که در فصل بهار رشد کرده و جمع آوری می شود. کنگر نوعی سبزی است که از آن برای تهیه خورش مخصوص استفاده می شود.

درمان کم خونی، بهبود عملکرد کبد و کیسه صفرا و کلیه از مهمترین اثرات درمانی و خواص موجود در کنگر می باشد. باریجه نام گیاه دیگر متعلق به این منطقه است که بوی قوی داشته و تلخ مزه است. آویشن باغی، کتان، نعناع فلفی، خاکشیر، زیره سبز، گشنیز، کتیرا، چریش، سلمه، آویشن از دیگر گونه های گیاهی این ناحیه از خراسان بزرگ می باشد.

فروشگاه معتبر گیاهان دارویی خراسان شمالی

فروشگاه معتبر گیاهان دارویی خراسان شمالی تنوع موجود در گیاهان برداشت شده واقع شده در خراسان شمالی را در حوزه تخصصی دارویی می توان در فروشگاه گیاهان دارویی مشاهده کرد.

ضمن این که برخی صاحبان این فروشگاه ها دارای اطلاعات دقیقی در مورد خواص هر گیاه و همچنین نحوه مصرف آن برخوردار می باشند.

از آن جا که این محصولات به شکل خوراکی می باشند از این رو لازم است که در زمان خرید به مراکز فروش و پخش گیاهان دارویی معتبر مراجعه شود. این امر سبب خواهد شد تا مصرف این ترکیبات با اهداف درمانی خاص از سوی مصرف کنندگان با اطمینان خاطر صورت گیرد.

امیر صابری نسب

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  بازرگانی صابری شما را به خرید بهترین محصولات  گیاهان دارویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید