مجموعه  بازرگانی صابری شما را به خرید بهترین محصولات  گیاهان دارویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز اجناس عطاری

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای خرید اجناس عطاریتولید انواع اجناس عطاری

در قدیم که استفاده از داروهای شیمیایی متداول نبود اجناس عطاری ها راه درمان بسیاری از بیماری های بشر بود، محصولات ارائه شده در عطاری ها کاملا گیاهی بوده و با کمترین میزان ضرر موجب درمان بیماری های بشر می شد.

امروزه نیز با توجه به اینکه بشر به اهمیت داروهای گیاهی پی برده اند استفاده از این محصولات روبه گسترش می باشد. به همین دلیل قیمت این داروهای گیاهی از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است.

قیمت روز اجناس عطاری

راهنمای خرید اجناس عطاری

راهنمای خرید اجناس عطاری

برای خرید محصولات گیاهی از عطاری ها می بایست در ابتدا این موضوع مشخص شود که به چه منظوری می خواهیم از گیاهان دارویی استفاده کنیم سپس باید گیاه دارویی مناسب را انتخاب کرده و با مشورت متصدی فروش ویا همان عطار خریدی درست و مطمئن انجام دهیم.

گاهی استفاده از گیاهان دارویی جنبه درمانی دارو و گاهی ممکن است جنبه تقویتی و خوراکی داشته باشد به همین دلیل بهتر است در ابتدا یک عطاری معتبر و با تجربه را پیدا کرده و با مشورت با آن خریدی درست و مطمئن انجام دهیم.

بعد از تعیین هدف می بایست محصولی خریداری شود که دارای کیفیت و استانداردهای لازم باشد و به درستی از آن نگهداری شود تا بعداز تولید کیفیت و خواص خود را از دست ندهد، محصولات موجود دررعطاریرهادیا گیاهی و خشک شده هستند که خود این گیاهان ممکن است در شرایط گلخانه ای تولید شده باشند ویا به صورت وحشی از صحرا و مرتع جمع آوری شده است. باتوجه به این موارد کیفیت و خواص محصول تولید شده متفاوت خواهد بود، همچنین ممکن است در عطاری ها محصولات گیاهی یافت شود که حاصل فرآوری یک یا چند گیاه دارویی است با توجه به موارد فوق الذکر می بایست خریدار انتخابی درست و استاندارد انجام دهد البته کیفیت محصولات فرآوری شده بسیار مهم است و باید درصد خلوص این محصولات مد نظر باشد زیرا درصد خلوص بالا موجب افزایش بهره وری محصول می شود.

تولید انواع اجناس عطاری

تولید انواع اجناس عطاری

قیمت اجناس عطاری تابع عوامل متفاوتی هستند، ازجمله کیفیت، میزان وفور محصول، دستمزد نیروی انسانی که اقدام به کشت و یا جمع آوری و یا فرآوری محصول نموده، همه این ها از عوامل تاثیر گذار بر قیمت کالا است البته هزینه های حمل و نقل بر قیمت نهایی محصول بسیار تاثیر گذار می باشد.

تولید اجناس عطاری ممکن است به صورت صنعتی و یا سنتی انجام شود، در روش سنتی از مرتع جمع آوری می شود که در این روش قیمت محصول ارائه شده در عطاری کاهش می یابد، واگر به صورت گلخانه ای و مصنوعی تولید شده باشد به طبع قیمتی بالاتر است، برای تولید مصنوعی این اجناس می بایست بذر محصول وحشی جمع آوری شده و در شرایطی مانند شرایط مرتع و یا در همان مرتع و بیابان در شرایط تحت کنترل شده کشت شده و محصول مورد نظر تولید می شود.

امیر صابری نسب

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  بازرگانی صابری شما را به خرید بهترین محصولات  گیاهان دارویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید