مجموعه  بازرگانی صابری شما را به خرید بهترین محصولات  گیاهان دارویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع گیاهان دارویی صحرایی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با گیاهان دارویی صحراییتولید عمده گیاهان دارویی صحرایی

گیاهان دارویی صحرایی به دلیل محل رشد آن ها و همچنین تاثیر آفتاب بر این گیاهان از اثر دارویی بالایی برخوردار هستند، این گیاهان مختص منطق بیابانی ایران هستند زیرا این محصولات با این شرایط آب و هوایی اخت گرفته اند و بسیار از لحاظ دارویی با ارزش و کمیاب هستند، این گیاهان به دلیل رشد در شرایط آب و هوایی سخت مقاومت بالایی دارند و به طبع از ارزش دارویی بالایی برخوردار هستند.

قیمت انواع گیاهان دارویی صحرایی

آشنایی با گیاهان دارویی صحرایی

آشنایی با گیاهان دارویی صحرایی

گیاهان دارویی صحرایی با توجه به نوع منطقه و اقلیم انواع مختلفی دارند و مختص همان محل با همان شرایط می باشند، این گیاهان به دلیل اینکه در تولید آن هیچ کود شیمیایی و مواد سمی متداول در کشاورزی به کار گرفته است دارای خواص درمانی بیشماری بوده و از ارزش بالایی برخوردار می باشد، آویشن، خاکشیر، کاکوتی، کتیرا، خارشتر، خارمریم، علف یاد بز، جو دندان موشی، ریواس و ….. از جمله گیاهان دارویی صحرایی می باشند که علاوه بر خواص دارویی در تولید انواع غذاهای سنتی و همچنین در تولید عرقیات و لوازم آرایشی بهداشتی کاربرد فراوانی دارد.

از آویشن علاوه بر مصارف دارویی در طعم دار کردن انواع غذاها استفاده می کنند، خارشتر و خارمریم از جمله گیاهانی هستند که عرقیات آن ها بسیار مورد استفاده می باشد.

از کتیرا برای تولید ژل های موی سر و مواد آرایشی بهداشتی استفاده فراوانی می کنند.

از ریواس برای تولید غذاهای مخصوص که البته علاوه بر خوشمزگی دارای خواص درمانی نیز هستند استفاده می کنند‌.

خرید گیاهان دارویی در فصل بهار انجام می شود زیرا فصل بهار بعد از یک دوره استراحت طولانی زمین بارندگی ها شروع شده و انواع گیاهان دارویی شروع به رشد می کنند و مردم بومی هر منطقه اقدام به جمع آوری این گیاهان نموده و از آن علاوه بر استفاده شخصی برای کسب درآمد به بازار مصرف عرضه می شود. این گیاهان ضد درصد ارگانیک بوده و توانایی درمان بیماری های صعب العلاج را نیز دارند.

تولید عمده گیاهان دارویی صحرایی

تولید عمده گیاهان دارویی صحرایی

تولید گیاهان دارویی صحرایی نیز به واسطه متخصصان در رشته طب سنتی انجام می شود به دلیل رشد جمعیت و گرایش مردم به این گیاهان به طبع تقاضا برای خرید این محصولات نیز افزایش یافته و نوع خود رو این گیاهان کفاف این حجم از تقاضارا نمی دهد به همین دلیل متخصصان و دانش آموختگان مربوطه در ابتدا اقدام به جمع آوری بذر وحشی این گیاهان از صحرا نموده سپس در شرایطی شبیه شرایط طبیعی اقدام به پرورش گیاهان دارویی می کنند و اینگونه گیاهان دارویی صحرایی به طور عمده و البته طبیعی رشد می کنند.

برای خرید این گیاهان می توان به صورت اینترنتی نیز خرید انجام داد.

امیر صابری نسب

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  بازرگانی صابری شما را به خرید بهترین محصولات  گیاهان دارویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید