مجموعه  بازرگانی صابری شما را به خرید بهترین محصولات  گیاهان دارویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده بهترین گیاهان دارویی شیراز

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی انواع گیاهان دارویی شیرازتولید کنندگان بهترین گیاهان دارویی شیراز

استان فارس ظرفیت بالایی برای تولید گیاهان دارویی شیراز دارد. برخی از این گیاهان خواص دارویی دارند اما برخی دیگر از آن ها اندام هایی دارند که خاصیت دارویی دارد. ۵۰ نوه از گیاهان دارویی در این شهر کشت و برداشت می شود که برای مردم این شهر بسیار سودمند می باشد زیرا برای آن ها درآمد زا است و برای روستائیان این استان اشتغالی پایدار را به همراه دارد. 

عرضه کننده بهترین گیاهان دارویی شیراز

بررسی انواع گیاهان دارویی شیراز

بررسی انواع گیاهان دارویی شیراز


به دلیل وضعیت جغرافیایی برخی شهرها و آب و هوای آن ها سبب می شود تا بتوان گیاهان دارویی را در این مناطق کاشت کرد.یکی از اولین استان ها در زمینه کاشت گیاه استان فارس می باشد.به چند نمونه از این گیاهان توجه کنید.

۱.بارهنگ:

این گیاه دارای برگ های بیضی شکل می باشد که دمبرگ های بسیار بلندی دارد.این گل به رنگ سبز مایل قهوه ای می باشد بدانید که دانه این گیاه تخم مرغی شکل می باشد. از دانه ها و برگ های این گیاه برای مصارف دارویی استفاده می شود. که به درمان یبوست کمک می کند و دارویی ضد التهاب است.

۲.گل ختمی: 

این گل به رنگ سفید مایل به ارغوانی یافت می شود که اغلب به صورت سه تایی در انتهای ساقه دیده می شوند.از تمام قسمت های این گیاه می توان به عنوان دارو استفاده کرد و به بهبود سرفه بسیار کمک می کند. هم چنین بدانید که این گیاه ناراحتی های پوست را برطرف می کند. توجه کنید که مادران شیرده و زنان باردار نباید به میزان زیاد از آن استفاده کنند‌.

۳.نعناع:

گیاهی به رنگ سبز می‌باشد که بوی بسیار تیزی دارد و گل های آن آبی رنگ است تمام قسمت های این گیاه قابل استفاده می باشد. هنگامی که حالت تهوع دارید می توانید از این گیاه دارویی استفاده کنید و تب و سردرد خود را کاهش دهید. 

۲۳۰۰نوع گیاه دارویی وجود دارد که ما فقط چند نمونه از آن را نام بردیم. توجه کنید که بهترین گیاهان دارویی در این استان پرورش می یابند.هم چنینی این گیاهان برای درمان درد بسیار موثر هستند چرا که برخی از اندام آن ها خاصیت دارویی دارد که به بهبود درد کمک می کند. 

تولید کنندگان بهترین گیاهان دارویی شیراز

تولید کنندگان بهترین گیاهان دارویی شیراز

افراد زیادی وجود دارند که در زمینه تولید گیاهان دارویی فعالیت می کنند. آن ها با تمام نیازهای گیاهان آشنایی کامل دارند و می دانند چگونه باید از این گیاهان مراقبت کنند. پس از برداشت، این گیاهان دارویی را در بسته بندی های مختلف با وزن های متفاوتی در بازار عرضه می کنند تا هر شخص با توجه به نیاز خود بتواند داروی مورد نظرش را دریافت کند. 

امیر صابری نسب

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  بازرگانی صابری شما را به خرید بهترین محصولات  گیاهان دارویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید