مجموعه  بازرگانی صابری شما را به خرید بهترین محصولات  گیاهان دارویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بهترین گیاهان دارویی معطر

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با طبیعت گیاهان داروییشرکت تولیدی گیاهان دارویی معطر

در سال‌های اخیر با افزایش آگاهی ها درباره خواص گیاهان دارویی مصرف این محصولات افزایش یافته است. به طوری که امروزه می‌توانیم انواع گیاه دارویی را در بازار مشاهده کنیم. برخی از این محصولات علاوه بر خواص فراوان، دارای عطر و رایحه ای خوشایندی هستند. این گیاهان دارویی معطر اغلب به صورت چای و دمنوش های گیاهی مورد استفاده قرار می گیرند. اگر قصد خرید گیاهان دارویی را دارید، می توانید این محصولات را به صورت عمده از طریق این سایت سفارش دهید.

خرید بهترین گیاهان دارویی معطر

آشنایی با طبیعت گیاهان دارویی

آشنایی با طبیعت گیاهان دارویی از هزاران سال پیش گیاهان دارویی مورد استفاده بوده اند. به همین دلیل این محصولات در طب سنتی از جایگاه خاصی برخوردارند. در حال حاضر انواع گیاه دارویی معطر چون شنبلیله، ریحان، مریم گلی، آویشن، رزماری و… برای اغلب ما شناخته شده هستند.

گیاهان دارویی با توجه به خواصی که دارند در درمان بسیاری از بیماری ها به کار می روند. از آن جایی که برخی از این گیاهان دارای تاثیرات ویژه ای هستند، لازم است که مصرف آنها با نظر متخصصان طب سنتی انجام شود.

طبیعت گیاهان دارویی یکی از مهمترین معیار هایی است که باید در هنگام مصرف آن ها مورد توجه قرار بگیرد. عدم تناسب بین طبیعت گیاه دارویی و مزاج شخص مصرف کننده می تواند زیانبار باشد. برای نمونه گیاهان دارویی با طبع سرد و تر برای افراد بلغمی ضرر دارند.در عوض این نوع از گیاهان برای افرادی با طبع صفراوی بسیار مفید می باشند.

در مقابل گیاهان دارویی با مزاج گرم و خشک برای افراد با طبع صفراوی مضر و برای افراد با طبع بلغمی مفید می باشند. این مسئله درباره گیاهان دارویی با طبیعت سرد و خشک و گرم و تر و افراد با مزاج سوداوی و دموی نیز صدق می‌کند.

اطبای سنتی با آگاهی از رابطه بین طبیعت گیاهان و مزاج افراد اقدام به تجویز داروهای گیاهی می‌کنند.

اگر بخواهیم به طبیعت برخی از گیاهان دارویی بپردازیم، می‌توانیم به گیاه بارهنگ با طبع سرد و خشک، گیاه ختمی با طبع سرد و تر، گیاه مارچوبه با طبع گرم و خشک و گیاه گل گاوزبان با طبع گرم و تر اشاره کنیم.

شرکت تولیدی گیاهان دارویی معطر

شرکت تولیدی گیاهان دارویی معطر تولید گیاهان دارویی از جمله فعالیت هایی است که در سال های اخیر با رشد چشمگیری مواجه شده است. علاوه بر مصرف داخلی این محصولات، تقاضای خرید آن ها از سوی مصرف کنندگان خارجی نیز در این زمینه موثر بوده است.

امروزه شرکت های بسیاری در کشور ما، در حوزه تولید و عرضه گیاهان دارویی معطر فعالیت می کنند. برخی از این شرکت ها با بهره گیری از تحقیقات پژوهشگران، انواع گیاه دارویی را به صورت تخصصی و منطبق با استانداردهای علمی تهیه کرده و در اختیار خریداران قرار می دهند.

امیر صابری نسب

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  بازرگانی صابری شما را به خرید بهترین محصولات  گیاهان دارویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید